Arşiv Sistemi

Tek tıkla gümrükte

Evrim Arşiv Sistemi

Bir kurumun çalışanlarına ve/veya müşterilerine aradıkları dökümanları kolay ve hızlı bir şekilde bulabilmesini, yetkileri çerçevesinde erişebilmesini ve paylaşabilmesini, E-Belge sürecinde gümrüğe otomatik belge gönderebilmesini sağlayan Evrim program ailesine tamamen entegre bir sistemdir.

 • E-belge sürecine sorunsuz adaptasyon

  Evrim Arşiv programı firmanızın e- belge sürecine en hızlı şekilde adapte olmanıza yönelik teknolojik alt yapıyı ve danışmanlığı sağlar. Evrim Programından yazdığınız beyannamenin  gerekli belgelerini tarattıktan sonra; Beyanname ile eşleştirir. Kontrol etmenize olanak sunar,Gümrüğe göndermek için hazırlar ve gönderir. Başka bir arayüze girmenize gerek kalmadan çoklu belgeleri kolaylıkla gönderebilirsiniz. Ve en önemlisi bunu Evrim Yazılım Danışmanlığın destek  ve güvencesiyle yaparsınız.

  E-Belge sürecinde bu sorunları yaşamayın.

  • Dosyalarım gümrüğe gitmiyor.
  • Bağlantı koptu dosyaları gönderemedim.
  • Arşivlerim silinmiş
  • Dosyalarım taranmamış ya da yanlış kaydedilmiş.
  • Arşiv programım kullandığım programla entegre değil, her dosya için tek tek işlem yapıyorum.

  Sadece bir kaç saniyede..

  • Arşivin tarandındak sonra ilgili dosyaya kayıt olması
  • 3 sene önceki bir ithalat beyannamesi ile ilgili bütün belgeleri bulmak.
  • Herhangi bir belgeyi müşterinizle paylaşmak.
  • Müşterinin belgelerini sizin kendi web sitenizden anında görmesi

 • Pratik Arşiv yönetimi

  Arşiv programından dökümanlarınızı bir tarayıcı yardımıyla taradığınızda, bunlara gümrükleme programı üzerinden anında ulaşabilir, görüntüleyebilir, çıktı alabilir ve bu belgeleri kendi referans numarası ile cd’ye kaydedebilir yada yetki çerçevesinde müşterinizle paylaşabilirsiniz. Bunun için başka bir programa girmeniz gerekmez.

  E-belge ilehızlı dosya gönderimi

  Dökümanlarınızı e-belge sistemine otomatik olarak gönderebilirsiniz.  Özellikle çok belgeli dosyaları tek tekgöndermek yerine , E-belge çalışması yapılmış arşiv programından otomatik göndermek çok daha pratik olacaktır. 

  Sürdürülebilir uyum

  Gümrük programımız devamlı gelişmektedir. Arşiv programımız da buna bağlı olarak devamlı güncellenir. Bu uyum sayesinde , e-devlet sürecinde  birçok yenilik daha programlarımıza kolayca adapte edilebilirken size de herhangi bir uyum problemi yansımaz.  

  Güvenilir

  Dijital ortamda arşivleme,  sağlam ve güvenlidir,kaybolma, yıpranma gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Yetki uygulaması ile her kullanıcının sistemde girebileceği alanlar ve görüntüleyebileceği bilgiler tanımlanabilir. 

  Düşük Maliyet ve Katma değerli hizmet

  Katma değerli hizmet çerçevesinde, müşterileriniz kendi belgelerini sizden talep etmek zorunda kalmadan, belgelere web üzerinden ulaşabilirler . Bu sayede, bir çalışanın yerinden kalkıp, dökümanın yerini fiziken tespit edip, bunu bilgisayara aktarıp ondan sonra mail atması gerekmez. Bu sayede hem arşiv giderlerinden tasarruf edersiniz, hem de zamandan kazanç sağlarsınız. Böylece  dijital arşiv yatırımınız , kendini ortava dede amorti eder. 

  Barkod ile hatasız tarama

  Hızlı veHatasız tarama süreci ve bunların ot. sisteme kayıt olması. Siz tekrar tekraryerinizden kalkmadan bütün dosyalar katıl olsun.

Evrime Geçmek İçin 10 Neden